serwisówki S17 Puławy-Pogorzel

trzeci dzień pogody prawdziwie letniej. Gorąco, słonecznie i wieje jak czort. Skorzystałam, żeby z wiatrem trochę pofruwać:) 
Opcja wypadu do Puław celem śmignięcia serwisówkami S17 testowana przed miesiącem sprawdziła się świetnie i wielką miałam ochotę na powtórkę. Dziś też było doskonale:))

Zwłaszcza, że udało się opracować fajny wariant na końcówkę. Wracałam ostatnio SKMką z Otwocka i kilkukilometrowy dojazd na stację był bardzo nieciekawy. Ścieżki jakieś, garbulce, trąbiący wariaci etc. Dziś przetestowałam dojazd na stację Pogorzel i to jest opcja super. 

W Ostrowie skręciłam na Glinę, pierwsze 200 metrów dziurawe ale potem 3km asfalciku zacnego i w dodatku cały czas przez las. Wyjeżdża się prosto na stację. I owszem, fakt, SKMka tu nie jeździ ale i KMek wybór spory, w tygodniu co pół godziny są dostępne.
Idąc za ciosem przetestowałam też stację Stadion  – i też mi się podobało. Winda zamiast schodów, puściutko i prosty wypad na bulwary z piękną panoramą Wawy w bonusie. A bulwary zatłoczone na maksa…

  • DST 136.13km
  • Czas 05:45
  • VAVG 23.67km/h

mapka ze stravy jest tutaj, włączyłam po 20km od Puław bo zapomniałam:)))

One thought on “serwisówki S17 Puławy-Pogorzel

  1. Super wycieczka. Wiatr pd-wsch fajnie otwiera zarówno Lubelszczyznę jak i warmińsko-mazurskie.
    Podobnie jak pn-zach…
    Ale teraz trzeba na słońce uważać, mnie wczoraj popaliło solidnie…
    Opcja Pogorzel bardzo dobra. A jakbyś przeskoczyła tory to tam już jest świetna ścieżka do Otwocka, co ma znaczenie w weekendy kiedy KM-ek mniej…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *