uckie

 

  • DWOREK BIAŁA DAMA, Nieborów (naprzeciwko pałacu)

nazwa cokolwiek pretensjonalna, ale miejsce miłe, gościnne i przyjazne głodnym rowerzystom. W Dworku funkcjonuje hotel co mnie skłoniło do trafnych przypuszczeń, że skoro nocleg to i śniadanie. Śniadania owszem są – ale serwowane tylko gościom hotelowym a jajecznicy nie ma nawet w karcie. Mimo to  już kilka razy smakowicie zaczęłam tu swój rowerowy dzień:))

karta obiadowa też wygląda nęcąco, widziałam ofertę dań sezonowych (chłodnik, knedle ze śliwkami) – mam nadzieję, że uda się kiedyś spróbować. 

  • PIZZERIA ATMOSFERA, Skierniewice, ul. Lelewela 14 (tuż koło kolejowego dworca)

na wstępie atmosfera nie zachęca, ale warto “Atmosferze” dać szansę odważnie zapuszczając się w osiedlowe podwórko. Bo dalej jest już tylko lepiej, “pojemny” taras i dość obszerne wnętrze urządzone są prosto ale swojsko i sympatycznie. Pizza świetna, można oczywiście dowolnie komponować dodatki, plus za wysokiej jakości herbatę serwowaną w dzbanuszkach i dobre, w przystępnej cenie wino. 
UWAGA na czas oczekiwania – klienci wieczorami dopisują a i zamówień na wynos jest sporo, więc przy ograniczeniu godziną powrotnego pociągu warto zawczasu przez telefon zamówienie złożyć