na Mazowszu

  • HOTEL BONIFACIO SPA&SPORT RESORT, Kępa k/Sochocina

65km od północnej granicy Warszawy, wygodny i szybki dojazd “siódemką”.

Świeżo po teście i egzaminie zdanym na bdb:) dla mnie idealny pomysł na krótki relaksacyjny wyjazd, nawet bez nocowania (choć jako baza niezły na wypady po północnym Mazowszu). Rewelacyjnie położony na wielkiej polanie w środku lasu, ta polana na razie daje wrażenie nieprzytulnej pustki, ale widać że prace w terenie jeszcze trwają – Bonifacio działa od niespełna roku (wiosna 2013). Oferuje spory basen i świetny kompleks saun, w sezonie atrakcją jest też na pewno basen zewnętrzny, 18 metrów!
Pomysł na obiekt jest zdecydowanie prosportowy, jest kort, powstaje boisko do piłki nożnej (pełnowymiarowe! jak chwalą się na swojej stronie). Fajny pomysł z “leśną” siłownią.
Hotel jest nieduży, przytulny i z fajnym klimatem – duża w tym zasługa miłej obsługi.

UPDATE 2017 – hotel odniósł spory sukces i właśnie się rozbudowuje

  • HOTEL KORONA, Ostrołęka

przy drodze 544, w miejscowości Kruki (3km przed Ostrołęką)

Hotel raczej konfrencyjno-biznesowy ale rowerzystom przyjazny i na nocleg w jesiennej/wiosennej trasie kiedy dzień krótki w sam raz. Położony przy drodze, ale też na skraju lasu, doskonale wyciszony i oferujący przestronne, wygodne pokoje daje gwarancję dobrego wypoczynku. Zachwyca poziomem czystości widocznej zwłaszcza w łazienkach. 
Doskonale nagrzana sauna zapewnia regenerację a śniadania serwowane już od 6.30 dają szansę na dobrze wykorzystany kolejny wyprawowy dzień. 
Wielki plus dla życzliwej i przesympatycznej obsługi.
Mankament – brak czajnika w pokoju.