Daleki Zachód

 

  • BROWAR FOLGA, Gryfice

Nowiutki obiekt w standardzie trzech gwiazdek (w mojej ocenie zahacza o cztery, i jak otwarcie strefy SPA nastąpi – a niedługo to będzie – czwarta gwiazdka zapewne wpadnie:))) w centrum Gryfic po przekroczeniu progu przenosi w inny świat. W świat slow. Prosto ale ze smakiem urządzonych, przestronnych wnętrz, pięknie zadbanego dziedzińca i rozkosznej ciszy. Cały miejski gwar zostaje za drzwiami. 

Duży plus za miłą obsługę i życzliwość dla rowerzystów:)))

  • LUBIE RESORT (M Club Hotel), Gudowo nad jez. Lubie

Miejsce – bajka. wszystko to, co uwielbiam najbardziej. Prosty ale konsekwentny design, dużo pięknego drewna. Luksus w najlepszym znaczeniu, komfort i dobry smak.
KAŻDY pokój ma widok na jezioro. Tarasy, balkony – ze stolikami, krzesełkami. Świetny taras restauracyjny a i oferowane w karcie przysmaki rekomendacji warte.

Ale prawdziwą atmosferę tego miejsca tworzą uśmiechnięci i pełni dobrego humoru ludzie. Niespotykana naturalna życzliwość każdej (KAŻDEJ) napotkanej osoby z obsługi – to zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Bardzo to dla mnie daleko, ale na pewno będę chciała tu wrócić.

  • PAŁAC RAJKOWO, Szczecin-Gumieńce

Pięknie odrestaurowany obiekt z początków XXw., jak na pałac przystało stoi w rozległym parku i nawet staw własny posiada. Przeznaczeniem pałacu jest gościć głównie gości imprezowych, a szczególnie weselnych – w weekend z noclegiem może być problem. Ale już w dzień “zwykły” nawet w środku wakacji zamieszkać bez problemu można.
Każdy z pałacowych pokoi ma swój indywidualny wystrój, klimat “epoki” jest utrzymany ale bez przytłaczającego przepychu, eklektyzm interesujący ale nie przesadny. Nie kocham “pałacowej” estetyki, ale podobało mi się. Bardzo przyjazne powitanie mimo dość późnej pory przyjazdu dopełniło dobrego wrażenia.
A śniadanie w parku smakowało wybornie:)