Spacerek. I olimpijskie złoto Kamila!!
wyjazd jak na zimową niedzielę wczesny, zaplanowany jako przedtenisowa rozgrzewka. Dość szybko zmienił jednak swój charakter i przekształcił się w lajcikowy sierakowsko-łomiankowski spacerek. Po porannych chmurzyskach o 11 nie było już śladu, wyszło słońce i nagrzało […]