Koziebrody – superopcja

wiatr południowo-zachodni póki co pozostał postanowiłam zatem zweryfikować ostatnie doświadczenia i poszukać ciekawszego niż wokółjońcowa telepka przejazdu do Płońska. 
Cała trasa identyczna jak ta z piątku a jedyna modyfikacja będzie dopiero od Starej Wrony:)
(o, a kto to tutaj stoi i nikogo się nie boi???

a jednak trochę się boi:))

w Starej Wronie zamiast skręcać do Jońca jadę prosto do Przyborowic, przecinam “siódemkę” i po 5km skręcam w Krysku na Płońsk.

Pierwsze 3 km po skręcie słabe, ale potem pięknie, nowiutki asfalcik i kompletna pustka. Bardzo dobry wybór, to jest najlepsza opcja dla tej trasy. Dojeżdża się do “dziesiątki”, skręt w lewo, jedno rondo, drugie rondo, w prawo i już jestem w Płońsku przy drogowskazie na Raciąż. Prosto, łatwo i nawet zagubiony za kościołem Orlen poznany podczas wcześniejszych wypraw mam po drodze i kubek z czekoladką mnie nie omija:))
Nie omija mnie też telepka za Raciążem, nie może być przecież cała trasa po gładkim, jakaś odmiana musi być. Przez chwilę nawet myślałam, żeby zawalczyć dziś o Zawidz, ale nie zmobilizowałam się do jazdy na czas . Miło mi się posiedziało na “stacji” w Kozichbrodach, gazeta bardzo ciekawa:))

dziś nawet ktoś wysiadł z szynobusu na tym odludziu!

  • DST 135.64km
  • Teren 0.60km
  • Czas 06:02
  • VAVG 22.48km/h

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *