do pracy

rano powiało mrozem arktycznym. Było tak zimno, że nawet namordnik był całkiem na poważnie rozważany. Ale dzięki słońcu dość szybko zrobiło się znośnie – czytaj: termometr osiągnął plus cztery. Słońce było intensywne, wichura również więc ulubione przez wróżów ODCZUCIE CHŁODU było owszem jak najbardziej chłodne:( niemniej do pracy pojechałam bo to pewnie ostatni raz w tym roku a na pewno jeden z. Jak czas przesuną idiotycznie za moment to powroty w ciemnościach będą zdecydowanie mało kuszące.

  • DST 59.79km
  • Czas 02:46
  • VAVG 21.61km/h

wieczór z tenisem, kobiecy masters toczy się swoim dość leniwym rytmem, trochę emocji było ale też cała masa błędów. Zaskakująca eliminacja Szarapowej, która wydawała się być w super formie a rozgrywki grupowe zupełnie jej się nie udały. Niesamowity był jej mecz z Agnieszką, w którym oddała gwarantujące awans dwusetowe zwycięstwo przy prowadzeniu 5:1 w drugim… Karolina gra świetnie, druga połowa sezonu to absolutna metamorfoza tej zawodniczki, z nijakiej przebijaczki wyrosła na super defensorkę generującą piękne kontry.
W Bazylei fantastyczne starcie Federera z synem  (czyli z Dimitrowem oczywiście) i super występ siedemnastolatka Borny Corica z Nadalem zakończone dwusetową porażką Rafy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *